lv

PAR MUMS

Periods, kad meitene-bērns kļūst par meiteni-pusaudzi un tad par jaunieti ilgst 4-8 gadus. Pa šo laiku mainās meitenes kustību diapazons no neveiklības līdz grācijai, mainās ārējais izskats, ķermeņa un svara proporcijas. Dažas apgrūtina pārmērīga fiziska attīstība: meitenes sāk kumpt un slēpt savu augumu. Ja šajā laikā nepievērš uzmanību sava ķermeņa izkopšanai, šie defekti turpmāk var ietekmēt meitenes izskatu. Viņai nofiksēsies un paliks uz ilgu laiku nepareizs ķermeņa korpusa stāvoklis, neveiklas kustības, nebūs pašpārliecinātības. Tāpēc ir svarīgi, lai kopā ar skolas izglītību meitenes audzināšanā būtu arī nodarbības, kas attīstīs plastiku, skaistu stāju, gaumi un prasmi komunicēt. Mūsu skolas programmas ir vērstas uz to, lai palīdzētu meitenēm tikt galā ar pārejas vecuma grūtībām, iemācīties prezentēt sevi, apgūt labas manieres un pārvērsties skaistās lēdijās!

Baltijas etiķetes skolas pasniedzēji

VITA KUČERENKO
Etiķete un defilē.

Sabiedrisko attiecību speciālists. Etiķetes speciālistu Eiropas asociācijas biedrs. Apguva lietišķās un saviesīgās etiķetes mākslu Sanktpēterburgā un Latvijā. Liela pieredze darbā ar bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Vita Kučerenko pasniedz etiķeti un labās manieres bērniem, savukārt jaunietēm un sievietēm - seminārus par saviesīgo un lietišķo etiķeti. Profesionāla darba pieredze Francijā, Itālijā un Lielbritānijā ļauj Vitai pasniegt gaitas mākslu augstākā līmenī kā pusaudžiem, tā arī pieaugušām dāmām.

ANASTASIJA PIPARE
Koriģējošā vingrošana.

Kvalificēts fizioterapeits un sporta deju speciālists Latvijas Sporta deju federācijā. Sporta speciālists Latvijas aerobikas asociācijā. Daudzgadēja pieredze darbā ar pacientiem pēc traumām, ar elpošanas sistēmas saslimšanām, stājas traucējumiem un pārslodzēm. Ārstnieciskās vingrošanas vadīšana grupās un individuāli, skolēnu funkcionālā novērtēšana, individuālo plānu sastādīšana.

AĻONA Visocka
Frizūras stilizācija.

Frizieris-stilists, frizūru modelēšanas meistars. Profesionāls vizāžists. Sertificēts menedžmenta speciālists ar pieredzi klientu piesaistē un pārdošanas grupas vadīšanā.

TATJANA KORJAGINA
Dietoloģija.

Diplomēta uztura speciāliste. Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas biedre. Bakalaura grāds veselības aprūpē un fizioterapeita grāds kopš 2000. gada.

KARINA ZABAVINA
Kosmetoloģija.

Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas sertificēta skaistumterapijas speciāliste, ārstniecības persona.Pasniedzējs-konsultants sejas kopšanā pieaugušajiem un pusaudžiem.

Dominika Pavlova
Horeogrāfija.
1. Pabeidza Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.
Profesionālā bakalaura grāds horeogrāfijā.
2. Mākslinieciskā vadītāja un horeogrāfe gaismas deju grupā “FireFlies LED show”.
2018. gada vasaras sezonā šovs sniedzā viesizrādes Kiprā, saņemot stimulējošās 4 un 5 zvaigžņu viesnīcu tīklu atsauksmes „Atlantica hotels”, „Louis hotels” u. c.
3. Horeogrāfe starptautiskās filmās un mūzikas klipos. “Welcome to Mercy”(ASV), 2019.
4. Horeogrāfe un dejotāja džeza dejas koncertprogrammā Latvijas Nacionālā Operā “Ir laiks džezam”, 2014.
Oksana Vītola
Kulturoloģija.

Maģistrs informācijas tehnoloģijās, ir liela pieredze IT projektu vadīšanā.

Pasniedz kultūru un lietišķo etiķeti.
Pēdējos gadus audzina 3 bērnus un strādā skolas kolektīvā. Dzīves, kultūras un pedagoģiskā pieredze ļauj O.Vītolai iekļaut savās programmās daudz interesantu un interaktīvu elementu, kuri padara viņas nodarbības interesantas katram vecumam.

Olga Majori
Defilē.

Gaitas kursu sievietēm vada pasniedzēja Olga Majori. Olgai ir 25 gadu pieredze modes industrijā. Savu karjeru viņa ir sākusi ārvalstu aģentūrās, mācījās pasniegt modelēm defilē mākslu pēc klasiskās Ņujorkas modeļu skolas sistēmas. Pasniedza defilē 20 gadus kā Latvijā, tā arī ārzemēs.