lv

SUMMER CLASS


Nodarbību diena: Otrd., ceturtdienās

Nodarbību laiki: 11:30-14:30
Kursa sākums: 06.07.2021
Ilgums: 5 nedēļas

Cena: 230 € par kursu.


Par programmu

Labākais veids, kā ieguldīt laiku vasarā - veltīt to savai veselībai un skaistumkopšanai!

Katru vasaru skola METROMODELS organizē speciālu kursu meitenēm, kurā tikai par vienu mēnesi var uzzināt visu to interesantāko un lietderīgāko par skaistumu, sievietes veselību, saņemt konsultāciju no speciālistiem un panākt redzamus rezultātus auguma, stājas, ādas, matu un nagu stāvoklī!

Kurss Summer Class sastāv no teorētiskām un praktiskām nodarbībām, kuras ir saskaņotas tādā veidā, lai varētu redzēt rezultātu un saprast to iegūšanas procesu.

Lai pareizi kopt savu ārējo izskatu, ir svarīgi saprast, ka skaistums - tas ir veselības atspoguļojums. Kad ir ideāla veselība - tad āda staro, augums ir viegls un plastisks, mati - spīdīgi, bet nagi - stipri! Tāpēc skaistumkopšanas nodarbības mūsu skolā sākas no pamatiem - veselības!

Tā, piemēram, make up nodarbības maz līdzēs, ja sejas āda nav perfekti gluda, tā ir pelēcīga vai uz tās ir akne. Pilnvērtīgam rezultātam ir nepieciešama konsultācija ar kosmetologu, kuras laikā notiks ādas attīrīšana un barošana. Ir svarīgi izvēlēties pareizu ādas kopšanas, aizsardzības vai ārstēšanas kosmētiku. Tāpēc mūsu kurss iekļauj kosmetoloģijas lekcijas un praktiskas nodarbības, kuru laikā meitenes mācās kopt sejas un ķermeņa ādu, saņem profesionālu informāciju par depilāciju, maskām, cukura vaksāciju un citām procedūrām.

Savukārt pat vispieredzējušākais kosmetologs nepanāks ilgstošu pozitīvu rezultātu sejas ādas uzlabošanā, ja ir manītas problēmas ar gremošanu vai hormonālais disbalanss. Lai labāk saprastu uztura un sievietes veselības ietekmi uz izskatu, kursā ir iekļautas uzturmācības lekcijas. Tādā veidā speciālisti var labāk paskaidrot ādas, matu un nagu skaistumu un veselību.

Šis kurss ir īpašs pateicoties lekciju un ārstnieciskās vingrošanas nodarbību balansam. Kopumā kursa laikā meitenes apgūst pilnu kursu ārstnieciskajā vingrošanā, kas sastāv no 10 nodarbībām. Nodarbību mērķis - nostiprināt muskuļu korseti, padarīt augumu slaidu, bet stāju - taisnu.

Papildus ārstnieciskai vingrošanai notiek arī horeogrāfijas nodarbības. Tas palielina fizisku slodzi, sniedz enerģiju, attīsta elastīgumu, plastiskumu un koordināciju. Tas viss meitenēm noderēs turpmākajās gaitas nodarbībās.

Kurss arī iekļauj frizūras stilizācijas nodarbības. Šo nodarbību tēmas ir: vasaras frizūras neformālām situācijām, frizūras pludmalei un romantiskiem vakariem.

Make up nodarbības ir vērstas uz dabīgo, vasarīgo, bet izteiksmīgu stilu. Šīs stundas, kopā ar frizūras nodarbībām, ļauj panākt pilnvērtīgu tēlu.

Klasiskā manikīra un roku SPA procedūru meistarklases arī tiek iekļautas šajā kursā. Manikīra speciālists palīdz saprast, kādas mūsdienu tehnoloģijas un nagu pārklāšanas metodes ir optimālākas ilgstošai lietošanai un nagu kvalitātes saglabāšanai.

Stomatoloģijas lekcijās meitenes uzzinās, kā izveidot skaistu smaidu.

Rezultātā kursa dalībnieces iemācīsies sastādīt savu uzturu no veselīgiem produktiem, izvēlēties pareizu kosmētiku, veidot maskas, arstnieciskās procedūras sejai un matiem, uzlabos savu stāju, pastiprinās presi, iegūs lietderīgus padomus un zināšanas, varēs piedalīties kāretējā videoklipa filmēšanā par pavadīto vasaras laiku mūsu skolā!


Programmas priekšmeti

  • ārstnieciskā vingrošana
  • kosmetoloģija (seja, ķermenis, mati)
  • uzturmācība
  • manikīrs
  • matu kopšana
  • frizūras stilizācija
  • mūsdienu dejas

Mūsu pasniedzēji

VITA KUČERENKO
Etiķete un defilē.
Sabiedrisko attiecību speciālists. Etiķetes speciālistu Eiropas asociācijas biedrs. Apguva etiķetes mākslu Sanktpēterburgā. Strādāja par modeli Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Singapūrā. Piedalījās modes skatēs un reklāmas fotosesijās, kā arī pētīja tautu kultūru un dzīvesstilu. Galvenie hobiji - sports, dalība skriešanas maratonos, veselīgs dzīvesveids un ceļošana.

Salīdzināt programmas

SUMMER CLASS

Veselības un skaistumkopšanas kurss.