lv

SUMMER PRINCESS


Nodarbību diena: pirmdiena-piektdiena
Nodarbību laiki: 9:30-15:30
Kursa sākums: 28/06 RU; 12/07 LV/RU; 26/07 LV.
Ilgums: 2 nedēļas (10 darba dienas)
Cena: 300 € / maiņa

Maksa par pusdienām nav iekļauta cenā.

Par programmu

Estētikas dienas nometne meitenēm Jūrmalā.
Labu manieru skola organizē vasarā dienas nometni Jūrmalā jau dažus gadus pēc kārtas un aicina meitenes 6-9 gadu vecumā, kurām ir interesanti spēlēt pasakas par princesēm.

Programma Summer Princess ir izstrādāta tādā veidā, lai meitenes apgūtu labas uzvedības manieres un pieklājības normas spēles formātā un praktiski iemācītos galda etiķeti pusdienu laikā. Katru maiņu tiek sagatavots uzvedums pēc dažādu pasaku motīviem, kurā meitenes uzstājas burvīgu princešu lomās. Katra diena sākas ar iesildīšanos un aktīvām spēlēm svaigā gaisā. Dienas laikā mēs mācamies dejot, veidojam savu tērpu gala priekšnesumam, pinam bizes un veidojam frizūras, spēlējam meiteņu spēles un dodamies pastaigā, pusdienojam skaistajās kleitās un praktiski apgūstam galda etiķeti un labas manieres pie galda katru dienu, lai turpmāk, ierodoties restorānā, meitenes varētu justies drošāk.


JŪRMALĀ nometne norisināsies viesnīcā Semarah Hotel Lielupe, pēc adreses Bulduru prospekts 64/68. Viesnīcas atrašanās vieta ļauj rīkot pastaigas burvīgajā zaļā teritorijā un pie jūras. Pusdienas princesēm norisinās viesnīcas restorānā ar pilnu servēšanu un apkalpošanu.

Bērnu skaits grupā ir ierobežots.
Nodarbībām meitenēm būs nepieciešamas ērtas drēbes pastaigām, tērps (t-krekls un legingi) vingrošanai un dejām, ķemme un jebkāda kleita, kurā doties pusdienās.


Programmas priekšmeti

  • labas manieres
  • aktiermeistarība
  • dekoratīvi lietišķā jaunrade
  • deju stundas
  • ārstnieciskā vingrošana
  • galda etiķete

Mūsu pasniedzēji

VITA KUČERENKO
Etiķete un defilē.
Sabiedrisko attiecību speciālists. Etiķetes speciālistu Eiropas asociācijas biedrs. Apguva etiķetes mākslu Sanktpēterburgā. Strādāja par modeli Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Singapūrā. Piedalījās modes skatēs un reklāmas fotosesijās, kā arī pētīja tautu kultūru un dzīvesstilu. Galvenie hobiji - sports, dalība skriešanas maratonos, veselīgs dzīvesveids un ceļošana.

Salīdzināt programmas

MINI MISS

Estētiskās audzināšanas kurss 6-10 gadus vecām meitenēm.

SUMMER PRINCESS

Dienas nometne 5-10 gadus vecām meitenēm.