lv

SUMMER PRINCESS


Nodarbību diena: pirmdiena-piektdiena
Nodarbību laiki: 9:00-15:00
Kursa sākums: 3., 10., 17. augustā
Ilgums: 1 nedēļa
Cena: 125 € / nedēļa (Rīga); 185 € / nedēļa (Jūrmala)

Cenā ir iekļautas pusdienas.

Par programmu

Estētikas dienas nometne meitenēm Rīgā un Jūrmalā.
Labu manieru skola organizē vasarā dienas nometni Rīgā un Jūrmalā jau dažus gadus pēc kārtas un aicina meitenes 6-10 gadu vecumā, kurām ir interesanti spēlēt pasakas par princesēm.
Katru nedēļu tiek sagatavots uzvedums pēc dažādu pasaku motīviem, kurā meitenes uzstājas burvīgu princešu lomās. Nedēļas gaitā meitenes mācās darīt visu, kā īstas princeses: dejot, ģērbties, veidot frizūras, runāt, spēlēt, pat pieklājīgi uzvesties pie galda un lietot galda piederumus.

Programma Summer Princess ir izstrādāta tādā veidā, lai meitenes apgūtu labas uzvedības manieres un pieklājības normas spēles formātā un praktiski iemācītos galda etiķeti pusdienu laikā.
Katra diena sākas ar iesildīšanos un aktīvām spēlēm svaigā gaisā. Dienas laikā mēs mācamies dejot, veidojam savu tērpu gala priekšnesumam, pinam bizes un veidojam frizūras, spēlējam meiteņu spēles un dodamies pastaigā, pusdienojam skaistajās kleitās un praktiski apgūstam galda etiķeti un labas manieres pie galda katru dienu, lai turpmāk, ierodoties restorānā, meitenes varētu justies drošāk.
RĪGĀ dienas nometne mazām princesēm norisināsies skolā METROMODELS, pēc adreses Stabu iela 19-4. Skolai ir slēgts pagalms pastaigām un spēlēm. Rīgā par ēdināšanu parūpēsies catering kompānija, kura piegādā pusdienas mūsu skolā.
JŪRMALĀ nometne norisināsies no 3. augusta viesnīcā Semarah Hotel Lielupe, pēc adreses Bulduru prospekts 64/68. Viesnīcas atrašanās vieta ļauj rīkot pastaigas burvīgajā zaļā teritorijā un pie jūras. Pusdienas princesēm norisinās viesnīcas restorānā ar pilnu servēšanu un apkalpošanu.

Tā kā katru nedēļu mēs rīkojam jaunu pasaku un veidojam jaunus kostīmus, bērniem, kuri piedalās vairākas nedēļas, būs jaunas emocijas katru nedēļu!

Grupā strādā 3 pedagogi: ritmikas, etiķetes un jaunāko klašu pedagogs, kurš vada radošas nodarbības.
Visi pedagogi pārvalda krievu, latviešu un angļu valodas.
Diviem un vairākiem bērniem no vienas ģimenes ir paredzēta atlaide 10% otram bērnam.
Maksimāls bērnu skaits grupā - 16 cilvēki.
Cenā ir iekļautas visas nodarbības, nepieciešamie materiāli radošiem darbiem un pusdienas.
Nodarbībām meitenēm būs nepieciešamas ērtas drēbes pastaigām, tērps (t-krekls un legingi) vingrošanai un dejām, ķemme un jebkāda kleita, kurā doties pusdienās.


Programmas priekšmeti

  • labas manieres
  • aktiermeistarība
  • dekoratīvi lietišķā jaunrade
  • deju stundas
  • ārstnieciskā vingrošana
  • iesildīšanās, sporta spēles, pastaigas
  • galda etiķete
  • pusdienas restorānā

Mūsu pasniedzēji

Salīdzināt programmas

MINI MISS

Estētiskās audzināšanas kurss 6-10 gadus vecām meitenēm.

SUMMER PRINCESS

Dienas nometne 5-10 gadus vecām meitenēm.

PRINCESS DAY

Programma tematiskai dzimšanas dienai.