lv

SUMMER GIRL


Nodarbību diena: otrdiena, ceturtdiena
Nodarbību laiki: 10:00-12:40
Kursa sākums: 05.07.2021

Ilgums: 5 nedēļas

Cena: 189 € par kursu + pusdienas restorānā


Par programmu

Veselības un skaistumkopšanas kurss meitenēm.
Vasaras skola jaunām lēdijām ir domāta tiem, kuras nevarēja apmeklēt labu manieru skolu mācību gada laikā.
Programma Summer Girl ir domāta 10-13 gadus jaunām meitenēm un ietver visinteresantākos mūsu skolas priekšmetus. Nodarbības notiek intensīvā kārtā. Viena mēneša gaitā meitenes nodarbojas 3 reizes nedēļā pa 3 stundām.
Kursa mērķis - iemācīt meitenes rūpēties par savu skaistumu un veselību. Kursa laikā viņas gūst visas nepieciešamās zināšanas, lai pareizi koptu savu ādu, matus, rokas un ievērotu pareizu uzturu.
Katru nodarbību dienu meitenēm notiek ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, kur ar meitenēm strādā sertificēts fizioterapeits. Šīs nodarbības palīdz uzlabot stāju un koordināciju, nostiprināt ķermeņa muskuļus. Kursa gaitā kopā norisināsies 12 ārstnieciskās vingrošanas nodarbības. Pēc kursa nobeiguma meitenes jau varēs sajust rezultātus savā ķermenī un pašsajūtā.
Uzturmācības stundas vadīs uztura speciālists. Meitenes iegūs ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski iemācīsies pagatavot dažas veselīgas maltītes!
Tikšanās ar kosmetologu ļaus uzzināt, kā pareizi kopt savu ādu un savlaicīgi izvairīties no akne un citām pusaudžu ādas problēmām.
Kursa svarīgākas tēmas ir saistītas ar higiēnu un labām uzvedības manierēm pie galda.
Etiķetes stundās meitenes mācās skaisti servēt galdu un pareizi lietot galda piederumus. Viena no nodarbībām norisinās restorānā, kur tiek rīkotas pusdienas. Tur audzēknes praktiski pielieto iegūtās zināšanas.

Reģistrējoties kursam, audzēknes var izvēlēties apmācības valodu - latviešu vai krievu (nodarbības abās grupās notiek vienādās dienās un laikos), kā arī apmācības mēnesi - jūniju vai jūliju.
Grupā tiek uzņemts līdz 16 meitenēm.
Lai pieteiktos kursam, ir nepieciešams aizpildīt anketu, nospiežot "Pieteikties". Veicot avansa maksājumu 30 €, audzēkņa vieta grupā tiek rezervēta. Pārējo summu nepieciešams apmaksāt līdz kursa sākumam.

Programmas priekšmeti

  • ārstnieciskā vingrošana
  • mūsdienu dejas
  • higiēna
  • uzturmācība
  • kosmetoloģija (seja, ķermenis un mati)
  • dienas make up pamati
  • manikīra pamati
  • praktiska galda etiķetes nodarbība restorānā

Mūsu pasniedzēji

VITA KUČERENKO
Etiķete un defilē.
Sabiedrisko attiecību speciālists. Etiķetes speciālistu Eiropas asociācijas biedrs. Apguva etiķetes mākslu Sanktpēterburgā. Strādāja par modeli Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Singapūrā. Piedalījās modes skatēs un reklāmas fotosesijās, kā arī pētīja tautu kultūru un dzīvesstilu. Galvenie hobiji - sports, dalība skriešanas maratonos, veselīgs dzīvesveids un ceļošana.

Salīdzināt programmas

LITTLE LADY

Estētiskās un kulturālās audzināšanas kurss 10-13 gadus vecām meitenēm.

SUMMER GIRL

Veselības un skaistumkopšanas kurss 10-13 gadus vecām meitenēm.