lv

MINI MISS

Nodarbību diena: otrdiena, ceturtdiena
Nodarbību laiki: 16:00-17:30 (2 akad. stundas)
Kursa sākums: 08.09.2020
Ilgums: 8 mēneši

Cena: 85 € / mēnesis
Grupā tiek uzņemtas 16 meitenes.


Skolai ir Rīgas domes licence, kura dod iespēju atgriezt 23% no apmācības maksas, iesniedzot gada deklarāciju.

Par programmu

Estētiskas audzināšanas kurss meitenēm - Mini Miss.
Programmā Mini Miss tiek uzņemtas meitenes 6-9 gadu vecumā.

Estētiskā un muzikāli-ritmiskā audzināšana palīdz meitenēm ne tikai apgūt labas manieres, bet arī no pašas bērnības pieradina pie vērtīgiem ieradumiem- rūpēties par savu apģērbu, ķermeni un seju, attīsta skaistu stāju, ķermeņa plastiku un graciozas kustības.
Meitenes nodarbojas divas reizes nedēļā pa 2 stundām (4 stundas nedēļā). Divas stundas nedēļā tiek atvēlētas ārstnieciskai vingrošanai un klasiskās dejas pamatiem, kur bērns var atvērties, iemācīties skaisti kustēties, noņemt uzkrājušos spriedzi un uzlādēties ar pozitīvu enerģiju. Šo nodarbību mērķis ir muskuļu korsetes nostiprināšana, stājas uzlabošana, koordinācijas un kustību plastikas attīstīšana, kā arī noņemt ķermeņa muskuļu saspringumu.

Etiķetes skolā METROMODELS nodarbības aptver dažādas vērtīgas tēmas sākot no uzvedības normām sabiedrībā līdz higiēnai un rūpēm par rokām, matiem, apģērbu. Meitenes iepazīstas ar veselīga uztura pamatiem un sadzīves drošību. Frizūras nodarbībās meitenes mācās glīti savākt matus, sapīt sev dažādas bizes un patstāvīgi rūpēties par saviem matiem. Gandrīz visas nodarbības notiek ne tikai teorētiski, bet arī praktiski, kur meitenes mācās iesaiņot dāvanas, rīkot tējas ceremonijas, gludināt drēbes un dažādas citas vērtīgas iemaņas.
Kurss iekļauj tādas nodarbības, kā operas apmeklēšana, atklātās stundas vecākiem un jaungada fotosesijas.

Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās atsevišķās grupās.
Skolas brīvlaikos un valsts svētkos nodarbības nenotiek un netiek iekļautas studiju maksā.
Kursa beigās tiek organizēts svinīgs izlaiduma pasākums.

Programmas priekšmeti

  • labas manieres
  • ārstnieciskā vingrošana
  • klasiskās dejas pamati
  • sarīkojumu dejas
  • higiēnas stundas
  • uzturmācība
  • garderobes kopšana
  • frizūras stundas
  • bērnu manikīrs
  • radošas stundas

Mūsu pasniedzēji

VITA KUČERENKO
Etiķete un defilē.
Sabiedrisko attiecību speciālists. Etiķetes speciālistu Eiropas asociācijas biedrs. Apguva etiķetes mākslu Sanktpēterburgā. Strādāja par modeli Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Singapūrā. Piedalījās modes skatēs un reklāmas fotosesijās, kā arī pētīja tautu kultūru un dzīvesstilu. Galvenie hobiji - sports, dalība skriešanas maratonos, veselīgs dzīvesveids un ceļošana.
ANASTASIJA PIPARE
Koriģējošā vingrošana.

Kvalificēts fizioterapeits un sporta deju speciālists Latvijas Sporta deju federācijā. Sporta speciālists Latvijas aerobikas asociācijā. Daudzgadēja pieredze darbā ar pacientiem pēc traumām, ar elpošanas sistēmas saslimšanām, stājas traucējumiem un pārslodzēm. Ārstnieciskās vingrošanas vadīšana grupās un individuāli, skolēnu funkcionālā novērtēšana, individuālo plānu sastādīšana.

AĻONA KROTOVA
Frizūras stilizācija.

Frizieris-stilists, frizūru modelēšanas meistars. Profesionāls vizāžists. Sertificēts menedžmenta speciālists ar pieredzi klientu piesaistē un pārdošanas grupas vadīšanā.

TATJANA KORJAGINA
Dietoloģija.

Diplomēta uztura speciāliste. Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas biedre. Bakalaura grāds veselības aprūpē un fizioterapeita grāds kopš 2000. gada.

KARINA ZABAVINA
Kosmetoloģija.

Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas sertificēta skaistumterapijas speciāliste, ārstniecības persona.Pasniedzējs-konsultants sejas kopšanā pieaugušajiem un pusaudžiem.

Salīdzināt programmas