lv

MINI MISS

Nodarbību diena: otrdiena, ceturtdiena
Nodarbību laiki: 16:00-17:30 (2 nodarbības)
Kursa sākums: 08.09.2020
Ilgums: septembris - maijs

Cena: 85 € / mēnesis
Grupā tiek uzņemtas 16 meitenes.


Skolai ir Rīgas domes licence, kura dod iespēju atgriezt 23% no apmācības maksas, iesniedzot gada deklarāciju.

Par programmu

Estētiskas audzināšanas kurss meitenēm - Mini Miss.
Programmā Mini Miss tiek uzņemtas meitenes 6-10 gadu vecumā.

Estētiskā un muzikāli-ritmiskā audzināšana palīdz meitenēm ne tikai apgūt labas manieres, bet arī no pašas bērnības pieradina pie vērtīgiem ieradumiem- rūpēties par savu apģērbu, ķermeni un seju, attīsta skaistu stāju, ķermeņa plastiku un graciozas kustības.
Meitenes nodarbojas divas reizes nedēļā pa 2 stundām (4 stundas nedēļā). Divas stundas nedēļā tiek atvēlētas ārstnieciskai vingrošanai un klasiskās dejas pamatiem, kur bērns var atvērties, iemācīties skaisti kustēties, noņemt uzkrājušos spriedzi un uzlādēties ar pozitīvu enerģiju. Šo nodarbību mērķis ir muskuļu korsetes nostiprināšana, stājas uzlabošana, koordinācijas un kustību plastikas attīstīšana, kā arī noņemt ķermeņa muskuļu saspringumu.

Etiķetes skolā METROMODELS nodarbības aptver dažādas vērtīgas tēmas sākot no uzvedības normām sabiedrībā līdz higiēnai un rūpēm par rokām, matiem, apģērbu. Labas uzvedības manieres sabiedrībā ir svarīgi apgūt jau kopš bērnības. Tāpēc mūsu skolā mēs pasniedzam meitenēm, kā būt pieklājīgai ar vecākiem, skolotāju, draugiem un ar kādiem cilvēkiem nav vēlams saskarties. Mēs rīkojam interesantas nodarbības, kurās meitenes sāk saprast, kas ir veselīgs uzturs: kādi produkti ir veselīgi un kādus produktus ir jālieto reti. Nesabalansēts uzturs un liekais svars ir ļoti izplatīta problēma starp bērniem un pusaudžiem Latvijā. Tāpēc ir svarīgi sākt runāt par uztura kultūru jau no pašas bērnības. Mēs rīkojam speciālus pasākumus, kuros bērni iepazīstas ar sadzīves drošību. Prakse pierāda, ka gandrīz neviens no bērniem nezina, kā uzvesties ārkārtas situācijās, ja viņi ir vienatnē. Drošība, veselība un skaistums ir tikpat svarīgi, kā labas manieres. Tāpēc visi šie priekšmeti ir iekļauti mūsu kursā. Frizūras nodarbībās meitenes mācās glīti savākt matus, sapīt sev dažādas bizes un patstāvīgi rūpēties par saviem matiem. Protams meitenes bauda šīs nodarbības, turklāt tās attīsta bērnu smalko motoriku. Gandrīz visas nodarbības notiek ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. Kursa laikā meitenes arī mācās iesaiņot dāvanas, rīkot tējas ceremonijas, gludināt drēbes un dažādas citas vērtīgas iemaņas.
Kurss iekļauj tādas nodarbības, kā operas apmeklēšana, atklātās stundas vecākiem un jaungada fotosesijas.

Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās atsevišķās grupās.
Skolas brīvlaikos un valsts svētkos nodarbības nenotiek un netiek iekļautas studiju maksā.
Kursa beigās tiek organizēts svinīgs izlaiduma pasākums.

Programmas priekšmeti

  • labas manieres
  • ārstnieciskā vingrošana
  • klasiskās dejas pamati
  • sarīkojumu dejas
  • higiēnas stundas
  • uzturmācība
  • garderobes kopšana
  • frizūras stundas
  • bērnu manikīrs
  • radošas stundas

Mūsu pasniedzēji

Salīdzināt programmas

MINI MISS

Estētiskās audzināšanas kurss 6-10 gadus vecām meitenēm.

SATURDAY SCHOOL

Etiķetes kurss meitenēm un zēniem 6-10 gadu vecumā.

SUMMER PRINCESS

Dienas nometne 5-10 gadus vecām meitenēm.

PRINCESS DAY

Programma tematiskai dzimšanas dienai.