lv

JAUNKUNDZĒM

Dati netika atrasti.

Šodien mūsdienu meitenes internetā var atrast informāciju par jebkuru tēmu, kura viņas interesē. Ir vairāki video, kā taisīt make up un sastādīt savu garderobi; pamācoši video, kā skaisti staigāt un kā veiksmīgi veidot attiecības ar cilvēkiem. Bet vai tas nozīmē, ka visu to meitenes varēs apgūt mājās? Ne vienmēr.

Kā mēs zinām, internetā ir ļoti daudz pretrunīgas un neprofesionālas informācijas. Bieži vien bez profesionālās pieredzes vai medicīniskās izglītības atrast pareizu informāciju nav iespējams. It seviški, kas ir saistīts ar uzturu, kosmetoloģiju, makijāžu, frizūru un manikīru, var nopietni kaitēt savai veselībai, nezinot vismaz pamata lietas.

Pateicoties etiķetes skolas Metromodels profesionāļu komandai, meitenes uzzina, kā orientēties informācijas plūsmā un produkcijas daudzveidībā skaistuma tirgū.

Iemācīties skaisti staigāt var arī patstāvīgi, bet kā saprast, kas izskatās vulgāri vai nepieklājīgi gaitā? Ļoti bieži videolekcijās cenšas iemācīt tikai efektivitāti, bet nestāsta, kur, kādā sabiedrībā, piemēram, ir atļauts papēža augstums vairāk par 7 cm un ka pārspīlēta roku un gurnu kustība ir ielas uzvedības pazīme.
Priekšmeti 14-18 gadu vecumam ir daudzveidīgi: gaita, etiķete, civiltiesības, makijāža, kosmetoloģija, retorika, sieviešu veselība, pirmā medicīniskā palīdzība, biznesa ētika, uzturmācība, dejas, ārstnieciskā vingrošana un cits,

Apmācības laikā programmā Modern Lady meitenēm ir iespēja iegūt ne tikai zināšanas par sieviešu veselību, uzvedību un skaistumu, bet arī iespēja sagatavoties savam pirmam darbam vai iestāšanai augstskolā. Lietišķās etiķetes un sarakstes zināšanas, prasme vest sarunu ar klientu un dreskoda noteikumu izpratne palīdzēs jaunam speciālistam konkurēt darba tirgū un parādīt sevi no labākās puses studentu sabiedrībā.

Neizdodas izvēlēties kursu?